Sağlık Turizmi

Siz değerli misafirlerimize İstanbul' da hizmet veriyoruz

Icon

Anlaşmalı Hastanemiz

A Plus Hastane Tercihi Modern teknoloji ve evinizdeki konfor!
  • MedicalPark İstinye Üniversitesi yerleşkesiyle A Plus hastane konforunda Oksijenli Saç Ekimi işlemlerimizi yapıyoruz!
Icon

Otel Rezervasyonu

LIONEL HOTEL ISTANBUL
  • Lionel Hotel Istanbul, seçkin misafirlerini kusursuz bir şekilde ağırlamak için her detayı titizlikle planlanmış kusursuz bir konfor sunar! Lionel Hotel İstanbul, her türlü ihtiyaç ve talebiniz için hazır.…
Icon

VIP Transfer

HAIR Saç Ekimi Ve Tedavileri, Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda havalimanından karşılayarak otellerine dinlenmesi için bırakıyoruz.
  • 1 gün sonra saç ekimi operasyonu gerçekleştireceği anlaşmalı hastanemize götürüyoruz ve operasyon bitince yine konaklamış olduğu oteline dinlenmesi için bırakıyoruz.
  • Operasyondan 2 gün sonra yine hastamızı otelden alıp anlaşmalı hastanemize getirip kontrol ve yıkamasını yapıp, havalimanına bırakıyoruz. İsteyen hastalarımıza bu şekilde VIP araçlarla karşılama hizmeti sunuyoruz.
  • Siz Misafirlerimiz Bizim İçin Değerlisiniz….
Icon

Tercümanlık Hizmeti

HAIR Saç Ekimi Ve Tedavileri, Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerek gezmeleri için gerekse operasyon sürecinde kendilerini iyi ifade edebilmeleri için her dilde tercümanımız mevcuttur.
  • Ülkemize geldiğinizde sizin sıkıntı çekmemeniz ve her ihtiyacınızı iyi ifade edebilmeniz için sizin daima yanınızdayız.

Her Adımda Özel Hizmet!

Eğer siz de Saç Ekimi işleminizi Türkiye’nin en iyi merkezlerinden birinde yaptırmak isterseniz, hemen arayın!

+90 545 588 0803

veya formu doldurun Tıklayınız…

Hair.COM.TR © 2021 | Tüm içerik teliflidir ve izinsiz kullanılamaz. Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.