Avrupanın Sağlık Turizm Başkenti İstanbul'da Sizlere Hİzmet Veriyoruz

Avrupa’nın Saç Ekimi başta olmak üzere sağlık turizmi için en fazla birçok farklı estetik operasyon için en çok tercih edilen şehri olan İstanbul’da sizleri de ağırlamaktan memnuniyet duyacağız!

Sağlık Turizmi

A Plus Hastane Tercihi Modern teknoloji ve evinizdeki konfor!

MedicalPark İstinye Üniversitesi yerleşkesiyle A Plus hastane konforunda Oksijenli Saç Ekimi işlemlerimizi yapıyoruz!

THE TITANIC HOTEL

THE TITANIC’in ayrıcalıklı kalitesiyle İstanbul’un ruhuna dokunun Eski İstanbul’un tarihi dokusunu size yaşatacak her şey­ The TITANIC’de…

Eski İstanbul’un tam kalbi Titanic…

Bir zamanların şık giyimli hanım ve beylerinin dolaştıkları­ sokaklarda… Bugün siz keşfe çıkmak isterseniz; 1930’ları ve 1970’leri yansıtan tarihi dokusuyla size nostalji­ yaşatacak bir ortamda konaklamak…

Farklı iç tasarımı, tek tek deneme isteği uyandıran şapka ­koleksiyonuyla geçmişe bir yolculuk yapmak… Kendinizi kalabalığın akışına bırakıp gönlünüzün istediğini­zi yapabileceğiniz, yalnızca 2 dakika uzağınızdaki İstiklal Caddesi’ne ­bu kadar yakın olmak…

HAIR Saç Ekimi Ve Tedavileri, Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda havalimanından karşılayarak otellerine dinlenmesi için bırakıyoruz.

1 gün sonra saç ekimi operasyonu gerçekleştireceği anlaşmalı hastanemize götürüyoruz ve operasyon bitince yine konaklamış olduğu oteline dinlenmesi için bırakıyoruz.

Operasyondan 2 gün sonra yine hastamızı otelden alıp anlaşmalı hastanemize getirip kontrol ve yıkamasını yapıp, havalimanına bırakıyoruz. İsteyen hastalarımıza bu şekilde VIP araçlarla karşılama hizmeti sunuyoruz.

Siz Misafirlerimiz Bizim İçin Değerlisiniz….

HAIR Saç Ekimi Ve Tedavileri, Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerek gezmeleri için gerekse operasyon sürecinde kendilerini iyi ifade edebilmeleri için her dilde tercümanımız mevcuttur.

Ülkemize geldiğinizde sizin sıkıntı çekmemeniz ve her ihtiyacınızı iyi ifade edebilmeniz için sizin daima yanınızdayız.

İletişim

Eğer siz de Saç Ekimi işleminizi Türkiye’nin en iyi merkezlerinden birinde yaptırmak isterseniz, formu doldurun!

İletişime Geç