Saç Ekimi Yaptıran Ünlüler

Dünyada saç dökülmesini sorununu saç ekimi yöntemiyle geride bırakan ünlülerin sayısı giderek artıyor. HAİR’in başarıyla uygulanan saç ekimi yöntemi ile dünyada uygulayan ünlüler arasında WayneRooney, David Beckham, MelGibson, JudeLaw gibi ünlüler yer alıyor.

Saç ekimi diye dilimize yerleşen, saç nakli ya da en doğru tabirle saç transferi, günümüzde tüm dünyadaki ünlüler tarafından tercih ediliyor. Erkek tipi saç dökülmesi sorununu çok genç yaşlardan beri yaşayan İngiliz ünlü futbolcu Wayne Rooney, saç dökülmesi sorununa HAİR’in uyguladığı saç tekniği ile son bulmuş oluyor.
Sadece Wayne Rooney mi? Elbette hayır. Yeşil sahaların gelmiş geçmiş en karizmatik oyuncularından, futbolundan çok yakışıklılığı ve imajıyla adından söz ettiren ve daha bu sene futbolu bırakan efsane David Beckham da saç ekimiyle, imajını ve genç görünümü koruyan ünlüler arasında yer alıyor.

HAİR’de FUE, FUT ve Tıraşsız Saç ekimi gibi yöntemlerle plastik cerrahlar yönetiminde yapılan saç ekimleri, Hollywood yıldızları tarafından da büyük ilgi görüyor.

Cehennem Silahı ve Cesur Yürek filmlerinin ünlü oyuncusu Mel Gibson, HAİR Saç Ekim Merkezi’nin başarıyla uyguladığı saç ekimi yönteminin aynısı ile yeni saçlarına kavuştu. Genç kızların sevgilisi JudeLaw ise karizmasını ve genç görünümünü saç nakli ile koruyan ünlüler arasında yer alıyor. BrendanFraser, JeremyPiven, MatthewMcConaughy, KevinCostner, TomHanks, SimonCowell, Louis Walsh, James Nesbitt, Gordon Ramsey, RobBryden, JasonGardiner, NicholasCage, Elton John gibi ünlüler de saç ekimi sayesinde şapka kullanarak saç dökülmelerini gizlemeye “elveda” diyen ünlülerden sadece birkaçı…

Saç ekimi operasyonu yapmak için doğru saç ekim merkezini seçmek büyük önem taşıyor. Steril ortamda, lokal anastezi altında uzman ve deneyimli bir ekim tarafından yapılan saç nakli, aslında oldukça ciddiye alınması gereken bir operasyon. Merdiven altı kliniklerde, bilinçsiz kadro ile 8 saatlik bir operasyonu 3-4 saate sığdırarak saç ekimi yaptırmaya kalktığınızda çoğu zaman verdiğiniz paranın boşa gitmesine sebep olabilirsiniz. Sonuç hem kalıcı ve tatmin edici olmaz hem de sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz. Dolayısıyla en fazla bir yada birkaç kez yaptırma şansınızın olduğunu ve her saç folikülünüzün oldukça değerli olduğunun bilincinde olmalı ve doğru kliniği seçmelisiniz.

Hair.COM.TR © 2021 | Tüm içerik teliflidir ve izinsiz kullanılamaz. Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.