Menu Close

HAİR ile 10 Adımda Saç Ekimi Tedavi Süreciniz

1- Bizimle iletişime geçtiniz:
Bizi sosyal mecralarda, referansla, internetten, arkadaşınızdan duydunuz ve bize ulaştınız. Doğru karar verdiğinizi ileri ki aşamalarda göreceksiniz.
2- Aklınızdaki soruları giderdiniz:
Tedavi sürecinizle ilgili tüm merak ettiklerinizi bize danıştınız. Artık aklınızda hiç bir tereddüt yok.
3- Bizi tercih ettiniz:
Bizi tercih ettiğiniz için teşekür ederiz, tedaviniz için ilk adımı atmış bulunmaktasınız.
4- VIP aracımız hizmetinizde:
Bavulunuzu topladınız. Artık hazırsınız! İstanbul havaalanına indiniz. Merak etmeyin sizi ” bir taksiyle gelin” gibi bir ibare kullanmayacağız. Hemen kapıda vıp aracımız hizmetinizde…
5- Anlaşmalı lüks otelimiz de hizmetinizde:
Umarım yolculuğunuz iyi geçmiştir. Siz bir güzel anlaşmalı otelemizde istirahate geçiniz. Hazır olduğunuzda tedavi süreciniz başlayacaktır.
6- Tedaviye hazırsınız:
Sizi tedaviye hazır görüyoruz. Çok güzel… Anlaşmalı hastanemiz tamamen steril bir ortama ve eksiksiz tıbbi cihazlara sahiptir. A+ kaliteli ortamda tedavinizi gerçekleştiriyoruz.
7- Yorulmuşsunuzdur istirahate ne dersiniz :
Tedaviniz tamamen sorunsuz geçti. Geçmiş olsun… İstirahat etmek isteyebileceğinizi de düşündük. Ve sizi otelinize getirdik. Biraz dinlenin…
8- Doya doya istanbulu gezmelisiniz:
“Tedavi için geldim. Hiç gezemeyeceğim?” Böyle bir düşünceye kapılmanıza hiç gerek yok. İstirahatınızı ettiniz. Neden Türkiyenin doyumsuz güzelliği İstanbul’u gezmeyesiniz?
9- İşimiz henüz bitmedi
“Nasılsa tedaviniz yapıldı bizim işimiz buraya kadar” diyeceğimizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Sizi nasıl VIP aracımız ile karşıladıysak aynı şekilde son kontrolünüzü ve ilk yıkamanızı gerçekleştirip havaalanına uğurluyoruz.
10- Mutlu bir şekilde evinizdesiniz
Tedavinizden ve hizmetlerimizden memnun kaldığınızı umuyoruz. Umarım İstanbul‘uda beğenmişsinizdir. Bizi tanıdıklarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Geçmiş olsun.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara